Av. Arb. Ahmet BÜYÜKAVCIOĞLU

29170Av. Arb. Ahmet BÜYÜKAVCIOĞLU 1991 yılı Şubat ayında Konya’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Konya’da, lise öğrenimini Ankara’da ve lisans eğitimini ise 2015 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır.

Av. Ahmet BÜYÜKAVCIOĞLU, Ankara  Barosu bünyesinde Ankara’nın önde gelen hukuk bürolarından olan Arıkan&Arıkan Avukatlık Bürosunda başladığı avukatlık stajını, yine Ankara’nın önde gelen hukuk bürolarından Avcıoğlu Hukuk Bürosu’nda  tamamlayıp; özellikle Fikri Mülkiyet Hukuku ve İş Hukuku alanlarında tecrübe edinmiştir. 2016 yılında Avukatlık Ruhsatnamesini almaya hak kazanmıştır.

Avukatlık stajını tamamlamış olduğu Avcıoğlu Hukuk Bürosunda fiilen Avukatlık mesleğini icra etmekte olan Av. Ahmet BÜYÜKAVCIOĞLU, halen Avcıoğlu Hukuk Bürosunda Avukat olarak görev almaktadır. Şirketlere, kurumlara ve kişilere müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti vermekte; mahkemelerde, hakem heyetlerinde, icra dairelerinde ve kamu kurumlarında müvekkillerini temsil etmektedir.